Spróbuję dzisiaj zobaczyć Morze Północne. Dzisiaj słońca nie ma w Hamburgu. Jest niedziela. Właśnie przed chwilą podszedł do mnie konduktor i nie chce mi wypisac biletu. Na następnej stacji Elmshorn muszę wysiąść. O to właśnie mi chodziło. Tam będę miał następny pociąg, bo ten i tak nie jedzie w tym kierunku.
Deszcz pada i muszę zrezygnować z tej wycieczki. Wracam do Hamburga. Dalsze analizy w międzyczasie. Wszystko zmierza w kierunku tego nowego systemu. Bogaci mają lepsze rzeczy i mieszkają w lepszych hotelach oraz ….. maja kilka innych rzeczy ale to jest za mało. 405Mają dużo pieniędzy ale za to mogą kupić na przykład tysiąc samochodów i potem muszą to sprzedać. Są handlarzami, którzy sprzedali Jezusa. Wszystko się kreci na tej karuzeli, z której w końcu spadają. Te wszystkie choroby sa specjalnie dla nich przygotowane. Tak dalej nie można żyć na Ziemi. Te samochody są niepotrzebne. potrzebne jest życie, które polega na tym, że ciągle coś mamy nowego. Wizyta w nowym miejscu ale niestety pada deszcz, to muszę to odłożyć. Nowy tekst. Nowe wnioski. Coś nowego. To jest właśnie to. Potrzebne są nowe rzeczy ale nie rak. Nie chcę tego analizować o chorobie raka, bo nie ma na to czasu. 0002O9INJHP5KIUP-C122-F4Trzeba zmienić system i mieć dużo nowych rzeczy. Wtedy nie będą potrzebne narkotyki ani alkohol. Życie może być piękne ale trzeba najpierw mieć Ogród Boga, w którym będzie dużo różnych rzeczy. Biedne kraje Afryki będą bogate, bo ludzie będą pracowali. Ja im dam pracę. Ja im dam hotele i jedzenie i bardzo, bardzo dużo pracy. Nie będą musieli tego szukać w Europie. Cały rok praca w Afryce. Niesamowita produkcja, najwyższa na świecie.249989cx
Jestem w tej chwili pomiędzy ludźmi na ulicy. Ci ludzie szukają jakiegoś podparcia takiego, żeby mieć jakies ubezpieczenie i nic nie robic. Coś tam powiedziałem o Francji a o oni mnie pytali czy Francja daje ubezpieczenie dla takich ludzi. To znaczy, że nowy francuski prezydent ma rozważyć możliwość dawania ludziom jakiegoś ubezpieczenia, które w ten sposób utrzyma istniejacy ustrój. Mnie sie to nie podoba. To jest tylko tymczasowe rozwiązanie, jeżeli coś takiego nastapi to ja to zrozumiem jako działanie przeciwko mnie. Podtrzymywanie tego piekła jest nie na miejscu. Ile czasu Francja chce być w gównie? Ile czasu Francja i Niemcy chcą byc w gównie? W tej chwili siadłem i to piszę. Jakiś grubas z ulicy chciał tutaj obok mnie usiąść i wszedł mi na moją stopę. Kurwa mać! TOMB-RAIDER-GIANT-font-b-ANGELINA-b-font-font-b-JOLIE-b-font-font-b-LARATak dalej nie może być. Trzeba coś robić. Nie w taki sposób, że damy tym ludziom jedzenie i nie damy im pracy, czyli normalnego życia. Kapitalizm jest za słaby. Kapitalizmu nie można modyfikować. Jak długo Francja i inne kraje Europy chcą być w gównie. Jak długo na ulicach Francji i innych krajów Europejskiej Unii będą ludzie na ulicach? Jak długo będzie ten syf w polskiej noclegowni w Warszawie. Jak długo ludzie bogaci będą musieli żyć w dżungli. Jak długo ja będę czekał na wyjście z ciemności i rozpoczęcie oczyszczania świata.

elite.style

elite.style

Ludzie wyrzuceni przez demokrację kapitalistyczną czekają na jedzenie przed drzwiami niewielkiej sali. Twarze ich są niechciane przez ten system. Twarze ich są pokrzywione, czerwone, nieogolone i brzydkie, totalnie brzydkie. Oni mogliby coś pokazac ale nie w tym systemie. Ten system nie daje im żadnej szansy. Oni mają być na ulicy, jak inne zwierzęta i jak ptaki, które czekają na chleb. Ten system nie daje im szansy jest tylko jedzenie i spanie. Jest tylko alkohol i najchętniej narkotyki ale nie ma na to pieniędzy. Pomoc pieniężna na alkohol i przeniesienie się w sen. Tego oni chcą od prezydenta Francji. Za taką pomoc ja będę przenosił na Syberię! Kapitalizm nie może pomóc tym ludziom. Nie mogą pomóc podatki. Nic nie może pomóc kapitalizmowi. Produkcja jest na bardzo niskim poziomie. Ale niewolnikom nie potrzeba więcej. Ludzie zmienieni w zwierzęta nie mają potrzeb ludzkich. Jedzenie, spanie, dzieci. Wszystko identyczne jak u innych zwierząt. Kapitalizm potrzebuje potrzeb, żeby coś mógł produkować. fea84c3c42b272e04fc014daabaa0592Potrzeb nie ma, bo kapitalizm zniszczył człowieka. Niewolnik jest zwierzęciem. To zwierzę potrzebuje snu, żeby uspokoić to, co w nim się jeszcze czasami budzi. To coś powoduje niepokój. Niemcy mają piwo i to piwo uspokaja. Można pić piwo i wtedy już łatwiej być niewolnikiem. Widziałem Amsterdam w nocy a teraz widzę różne miejsca w Hamburgu. Pozwolenie na emigrację, bo Niemcy nie chcą pracować. Zniszczenie potrzeby pracy. Zniszczenie człowieka. Kapita;izm nie potrafi wyprodukować maszyn i innych urządzeń do oczyszczania miast w dżungli. To wszystko musimy zrobić inaczej. Będziemy mieli nową architekturę. Nowe konstrukcje. To wszystko ruszy do przodu. 4EbB41y.jpgMusimy wyjść z tych miast, tak jak król Francji wyszedł do Wersalu. Ucieczka poza dżunglę. My to właśnie zrobimy. Nowe miasta poza dżunglą. Hotele i praca a nie hotele i restauracje. Zupełnie coś innego. Zupełnie nowa architektura i dlatego nic się nie uda zaadaptować. Zupełnie inny styl życia.
Bezdomni czekają na zupę. Są między nimi Polacy. Ci ludzie są zupełnie chorzy. Tych ludzi będziemy leczyć na Syberii, bez alkoholu i bez narkotyków. Zamiast tego dostaną życie. Zamiast filmu rzeczywistość. Angelina najlepszą aktorką świata. Angelina na samym szczycie świata. Zamiast snu dostaną rzeczywistość. Będą mogli wybierać, jaka rolę chcą grać i będą tę rolę grali. Nie będzie potrzebny sen po narkotyku. Ludzie będą mieli to, czego potrzebują. Wolność to jest możliwość wyboru. Trzeba mieć wybór. DBqLf-hXoAEQQZMTrzeba mieć nieograniczony wybór. Trzeba mieć nieograniczoną ilość rzeczy do wyboru. Trzeba wyprodukować te rzeczy. W tej chwili jest tylko ograniczona ilość rzeczy, która jest potrzebna zwierzętom. Ta ograniczona ilość rzeczy powoduje …. Nie mam czasu na analizy i na poprawianie tego systemu zwierząt. Jedynym rozwiązaniem jest zmiana konstytucji i następnie wprowadzenie monarchii. Sterowanie światem z jednego miejsca. Koniec demokracji, która tworzy dżunglę. Wolność zwierząt. Koniec świata zwierząt. Koniec demokracji. Kapitalizm i pieniądze. To jest ta piłka nożna. Zabawa zwierząt, która jest zabawą bardzo niebezpieczną. To nie jest to, co jest na boisku. 6f3ff71e552f0548f9c7c5aea3569b28Tam jest tylko trening dla zwierząt. To jest tylko zabawa. Na tej samej zasadzie potem gramy już na śmierć i życie. Nie liczy się nic. Tylko pieniądze. Kończymy to wszystko. Nie ma walki. Tylko tworzenie czegoś nowego dla wspólnej biblioteki Boga. Tworzenie czegoś dla Ogrodu Boga. Budowa Raju na Ziemi. Nikomu nic nie zabieramy. Nie ma przechodzenia piłki od jednego zawodnika do drugiego. Mamy stanowiska nowego rodzaju pracy. Stanowiska do kreacji nowych rzeczy dla biblioteki. Liczy się tylko to, co rzeczywiście wykreowałeś. Otrzymujesz wynagrodzenie w momencie, kiedy twoją kreację wykorzystują inni. Z biblioteki Boga jest pożyczana ta rzecz, którą ty wykreowałeś. Świat, który jest twórczością. Nie ma walki. Nie ma zwierząt. Są tylko ludzie i ich kreacje.

Advertisements