Najważniejsze tutaj, oprócz innych rzeczy jest osiągnięcie wysokiej produkcji. Bez tego nic nie zrobimy. Z jednej strony zmieniamy sytuację tak nazywanej pracy. Chcemy, żeby ludzie coś robili bez przymusu. To będzie wymagało czasu. W tej chwili praca i ruch przestaje być potrzebą człowieka.

Wręcz przeciwnie to staje się czymś niechcianym, czymś wstrętnym, czymś czego się nie chce, żeby istniało. Kolejno za tym idzie niechęć do jakiejkolwiek aktywności. Przyczyną tej niechęci jest przede wszystkim sytuacja, która leży u podstawy działania tego systemu. Musi być mało pracy, żeby zwierzęta musiały walczyć o zdobycie pracy. Wszystko w tym systemie działa znakomicie. Ten, kto zdobędzie pracę jest niewolnikiem. Jest tym lepszym niewolnikiem im mniej jest możliwości zdobycia pracy, im trudniej jest zdobyć pracę tym jest lepszym niewolnikiem. To jest sytuacja dobra z punktu widzenia tego, kto zatrudnia niewolników. Jak się zachowuje niewolnik w tej trudnej sytuacji dla siebie. Praca zdobyta przez niego z wielką trudnością jest przez niego ceniona w ten sposób, że on robi to wszystko, czego od niego oczekuje właściciel niewolników. On szanuje tę pracę w ten sposób, że wykonuje wszystkie polecenia. Jest jak pies. On tego nie kocha. Jego reakcja jest zupełnie inna niż reakcja człowieka. Coś jest tutaj zniszczone. Zamiast przyjemności jest obowiązek. To się dalej przenosi na inne aktywności. I tutaj dochodzimy do czegoś już zupełnie złego.

Człowiek przestaje się ruszać. Ruch jest czymś podobnym do tej pracy, którą ten człowiek szanuje, bo ją zdobył z taką wielką trudnością. Ten człowiek jest zwierzęciem. Następny element to jest jedzenie. Kapitalizm i pieniądze spowodowały wytworzenie różnych rzeczy do jedzenia. I to ten człowiek, który jest zwierzeciem robi z przyjemnością. Jedzenie. To jest jedyna przyjemność oprócz może seksu. Pieniądze i kapitalizm oraz demokracja spowodowały wytworzenie negatywnych potrzeb. Zniszczenie potrzeby ruchu i innych aktywności człowieka. Rozwinięcie potrzeby jedzenia. 405Są jeszcze inne potrzeby, które wyrosły na tym fundamencie zwierzęcego, bardzo negatywnego, przeciwnego człowiekowi systemu. Ale o tym kiedy indziej. Teraz trzeba powiedzieć w jaki sposób z tego wyjdziemy. Wybór! To na pewno tak. Tak jak wybór jedzenia. Musimy zastosować tę samą metodę. Coraz przyjemniejsze jedzenie. Coraz przyjemniejsza praca. Od czego to wszystko zależy, że człowiek wybiera jakieś jedzenie albo wybiera jakąś czynność. Rozwiązuje krzyżówkę i to mu się podoba, bo ostatecznym rozwiązaniem jest to coś, co on widzi. On widzi rezultat. Człowiek idzie i widzi ile kilometrów już przeszedł. To musi być tak wszystko urządzone, żeby człowiek mógł widzieć rezultat ale nie tylko to. Możliwe, że są pewne ruchy, które mogą człowiekowi dać przyjemność. Oczywiście myślę tutaj o innych ruchach poza seksem. Poza tym mogą być pewne ruchy, które człowiek chce wykonywać, bo to mu ukształtuje pewne mięśnie i to dalej da mu jakąś satysfakcję z powodu lepszej budowy ciała. Podobnie może to dotyczyć umysłu i człowiek może nie chcieć rozwiązywać krzyżówek, bo to akurat spowoduje niepotrzebną pracę jego umysłu, niepotrzebny trening. Człowiek nie chce tego. On chce na przykład nauczyć się jakiegoś języka i potrzebuje ćwiczeń z tej dziedziny. Trzeba przenieść zainteresowanie z jedzenia na czynności człowieka, na aktywność człowieka fizyczną i umysłową. Zamiast restauracji, różnego typu sale zabaw fizycznych i umysłowych. Jestem w Niemczech i widzę ten zwierzęcy styl życia, który doprowadził do tego, co pokazał Adolf Hitler. Hitler wykorzystał te w wielu przypadkach najgorsze instynkty zwierząt, które się bez wstydu nazywają ludźmi. To są tylko zwierzęta i to są zwierzęta bardzo groźne dla ludzi, którzy jeszcze między tymi zwierzętami są. Musiałem wyjść z pociągu i co ja widzę w tych Niemczech. Widzę to coś, czego zwierzęta same nie lubią. Ja widzę domki i tylko domki. Puste uliczki w Niemczech.

To jest coś charakterystycznego. Ja pracowałem kieedyś w Bielefeld i widziałem to samo. To są oddzielone od siebie budy. Nie ma kontaktu a może i jest jakiś kontakt na zasadach ustalonych prawami zwierząt. Ja tego nie mogę zaakceptować. Zwierzęta uciekają od grupy. Zwierzeta stworzyły coś, co jest przeciw Bogu. Człowiek ma żyć w grupie. Człowiek ma aktywnie żyć czyli się ruszać i to w języku zwierząt znaczy pracować. Ja tego, co Niemcy mi tutaj pokazują, nie przyjmuję. Połowa Niemiec to są emigranci. Ja tego nie akceptuję i Hitler tego tez nie akceptował. Hitler pokazał do czego sa zdolne te zwierzeta. Wszystko się rozegrało na terenie Polski i Niemiec. Polskie obozy śmierci. Hitler doprowadził do totalnego samozniszczenia się tych zwierząt. Stalin doszedł aż do Berlina z nowym systemem, który już był systemem wyższym od tego do czego wróciliśmy. Nadszedł czas, żeby to wszystko zniszczyć. Ja mówię o ustalonym przez zwierzeta sposobie życia. Tego nie może być. Angelina_Jolie_mr-mrs-smith-promo-030Niemcy są w awangardzie. Ja to zatrzymuję wszystko. Niemcy będą szli w pierwszysm szeregu. Niemcy razem z Polakami będą niszczyć ten system. Niemcy zaczną od początku. Niemcy zaczną od Zakonu Krzyżackiego. Niemcy jako armia Jezusa. Polacy jako naród, który miał przewodzić nowemu światu. Wracamy do tego, co było w okresie Jagiellonów. Polska i Zakon Krzyżacki na terenie podległym Księciu Mazowieckiemu. Wszystko związane z Warszawą i z Niemcami. Będziemy żyli inaczej. Bedziemy żyli razem w domach, które będą podobne do hoteli. To będzie wszystko związane z pracą. PRzede wszystkim praca. To nie to, jest teraz. Teraz jest wypoczynek i tam sa hotele i restauracje. Tam gdzie jest praca są klatki, w których zamykają sie te zwierzęta, które sa niewolnikami i są zmęczone oraz pełne różnych chorób psychicznych, które sa tego nastepstwem. Mr_And_Mrs_Smith_48212_MediumPotem ja widze Niemców, którzy łączą się z róznymi innymi gatunkami zwierząt. To, na pewno, Hitlerowi by się nie spodobało. Potem dochodzi do zupełnie krańcowych odchyleń. Seks ze zwierzętami. W tej mieszaninie, która mamy nie tylko w Niemczech zanikły różne formy kultury człowieka rozwijane w okresie społeczeństwa klasowego, w okresie monarchii, a pojawiły się formy zwierzęce. Przeważają formy zwierzęce. Musimy od tych form odejść zupełnie i wtedy nastąpi powrót do człowieczeństwa. 4EbB41y.jpgTeraz nie możemy tych wszystkich zwierząt nagle umieścić w hotelu. Trzeba najpierw doprowadzić do transformacji. Pierwszym etapem transformacji będzie wybór pracy spośród nieskończonej liczby propozycji. W jaki sposób my spowodujemy, że człowiek będzie pracował? To jest tematem tego tekstu. Musimy doprowadzić do tego, że człowiek będzie chciał coś robić. Obecnie człowiek chce zjeść loda i my mu tego loda dajemy w różnych postaciach. To samo będzie z pracą. Coraz bardziej przyjemna.

To trzeba będzie robić i w ten sposób człowiek zacznie odczuwać potrzebę pracy tak jak odczuwa w tej chwili potrzebą zjedzenia czegoś dobrego. Mięśnie i umysł będą się domagać pracy tak jak teraz żołądek domaga się jedzenia.

Nie wiem, czy to dobrze wyjaśniłem. To jest trudno zrozumieć zwierzęciu, które ukształtowało w kapitalizmie swój system życia i uznaje ten system za jedyny. To zwierzę broni tego systemu. To zwierzę broniło się przed komunizmem a teraz będzie broniło się przed monarchią i nowym systemem produkcji sterowanym z jednego miejsca. Jestem niedaleko od Hamburga. Wczoraj nocowałem w Berlinie.

Advertisements