Im więcej ludzi na koncercie tym mniej będzie to ich kosztowało. Jeżeli coś jest dobre to powinno być coraz tańsze, żeby więcej ludzi miało do tego dostęp.Im więcej ludzi na sali, tym mniej płacą. Jak to obliczać, to już są detale, które mogą być rozwiązane.

o-angelina-jolie-facebookddfc.jpg


Chodzi o to, żeby wszystko szło do przodu a nie jak w Grecji, o której jest inny artykół. Obniżenie ceny to jest coś, co stymuluje rozwój. Obniżamy ceny i więcej ludzi kupuje tę rzecz. To jest to, co jest teraz. Jeżeli coś się nie daje sprzedać, to się obniża cenę. Generalnie będzie tak, że to, co jest dobre będzie miało niską cenę i to będzie znak rozpoznawczy dla ciebie a nie odwrotnie jak jest teraz, gdzie polska świnia, handlarz chce z ciebie zedrzeć skórę. On chce ci zabrać ostatnią koszulę.

1541016.jpg


To będzie rozwiązane zupełnie inaczej. Musi tutaj być osiągnięta jakaś boska równowaga. W tej chwili tego nie ma. Ludzie mają tak dużo pieniędzy, że zaczynają kupować narkotyki, bo już nic więcej w tym systemie nie ma. Im więcej ludzi w Belgradzie tym taniej a nie odwrotnie. Wszystko to będzie obliczane tak, żeby stymulować rozwój, a nie go zatrzymywać jak w Grecji. Jeżeli coś się ludziom podoba, to trzeba ich zachęcać a nie zniechęcać. To można wszystko zrobić jeżeli się ma to wszystko połączone pod jednym centrum sterowania.

Angelina-Jolie-Zoe-Kravitz-Demi-Lovato...-Ces-stars-qui-sont-ou-ont-été-anorexiques-


Nie można nic zrobić w kapitalizmie. Tuta nie można niczym sterować. To jest wyraźnie pokazane w Grecji. EU nic nie zrobi, bo tutaj rozwiązania nie ma. Rozwiązaniem jest zmiana całego systemu. Przejęcie własności prywatnej ale na takiej zasadzie, że ty zbudowałeś hotel i masz z tego określony procent. Miałeś niewolników, którzy to budowali i oni też mają z tego określony procent.

'Alexander' World Premiere

Nov 16, 2004; Hollywood, CA, USA; Actress ANGELINA JOLIE at the world premiere of ‘Alexander’ held at Grauman’s Chinese Theatre. Mandatory Credit: Photo by Rena Durham – KPA/ZUMA Press. (©) Copyright 2004 by Rena Durham


Ty im zapłaciłeś ale to wszystko teraz może być skorygowane i wartości mogą się zmienić. Tak będzie zrobione w całej polsce. Świnie wywiezione będą na Syberię i tam będą zaczynały od zera. W Polsce zostaną ludzie i zostanie tak nazywany majątek. To wszystko będzie w bibliotece Boga. Jeżeli ktoś budował hotel albo kamienicę, gdzie w tej chwili mieszkają inni ludzie to na jego konto będą wpływały jednostki wartości brane z kont tych, co tam mieszkają w tej chwili.

591d1ee8e18fa4193414dfe3ae4d6b5b45c8f88c.jpeg


To nie będzie tak, że ktoś miał firmę i to jest wszystko jego. To będzie skorygowane, jeżeli będą dokumenty. W ten sposób cały majątek z okresu komunizmu w Polsce, będzie od nowa skorygowany. To samo będzie dotyczyło niemieckich rzeczy w Polsce i polskich w innych rejonach. Nie jakieś tam pieniądze ale prawdziwy wkład pracy.

b08511db59a4df07640ed0e55caa0fe27406d5dc.jpeg


Oczywiście były zniszczenia w czasie wojny ale to można porównać do trzęsienia ziemi. Za to jest odpowiedzialny ten zwierzęcy system. Nie ma systemu. Nie ma winnych. Zapominamy o wszystkim. Nie można iść za głęboko, bo dojdziemy do dna tego piekła. To, co jest to ma być rozliczone dokładnie.

Advertisements