Jak my będziemy oceniali wartość tego, co zostało wykreowane. To będzie inaczej niż teraz. Teraz to są pieniądze i kapitalista nie wie, co ma robić i dlatego wszystko stoi w miejscu. 97186-angelinapng.png.660x0_q80_crop-scale_upscaleMy nie będziemy dawali ceny na ten produkt i sprawdzali, czy to przejdzie i czy to ludzie kupią. To jest ten kapitalistyczny bałagan.

W komuniźmie chcieli produkować małe fiaty ale im się nie chciało za bardzo męczyć. Najpierw otrzymywali informację ilu ludzi to chce. Na tej podstawie mniej więcej wiedzieli ile to może kosztować i też ustalali cenę na samochód. Angelina_JolieMy zrobimy zupełnie odwrotnie. Tutaj nie będzie pieniędzy i nikt nie bęzie tego kupował. Powiedzmy, że jest stadion i na stadion przyjeżdża jakiś znany piosenkarz, sam albo z zespołem. My najpierw obliczamy ilu ludzi przyszło. Tam będą miejsca dla arystokracji i miejsca dla pozostałych klas. sans-titreObecnie jest różnica w cenie tych miejsc i tutaj też będzie tak. Ale tutaj nie będzie pieniędzy. Są miejsca dla arystokracji i dla szlachty i na tych miejscach może usiąść tylko ktoś, kto należy do tej klasy.

Obliczamy wartość tego przedstawienia piosenkarskiego na podstawie zajętych miejsc. To nie będą pieniądze. To ekonomiści będą liczyli inaczej. Duża rola reklamy tutaj i innych związanych z tym rzeczy. sans-titrefcfv.pngPrzede wszystkim robimy wszystko dla kogoś. Robimy to dla biblioteki, z której ludzie wypożyczają różne rzeczy. Wartość twojej kreacji jest dopiero zaliczona na twoje konto, kiedy ludzie to zaczynają pożyczać. Możesz zrobić koło do roweru. Kwadratowe. Następnie ktoś inny to bierze i robi z tego kwadratowy rower. angelina-jolie-shanghai-maleficent-main2__opt.jpgTen rower zaczynają wypożyczać ludzie i na twoje konto do banku zaczyna wpływać określona wartość. Ta wartość się zmniejsza, bo rower ulega zniszczeniu i kolejny człowiek wypożycza to i z jego konta odpływa już mniejsza wartość, która wpływa na twoje konto po odliczeniu wartości pośrednich.

Ja to w tej chwili tylko sygnalizuję. Ekonomiści to wyliczą dokładnie. Najtrudniejsze są początki. Tak więc miejsc na widowni nie będzie można zajmować ale samochód, który stracił już wartość dla arystokracji, będzie mogła wypożyczyć szlachta a następnie po dalszej utracie wartości wypożyczy je biedota. angelina-jolie-long-hairstyle-half-up-half-do-with-side-parting.jpgNa końcu jest śmietnik albo remont generalny i to jeszcze daje szansę otrzymywania z tego tytułu wpływu określonej wartości na twoje konto. System bankowy. Nie ma pieniędzy. Ja to tak przedstawiłem ale mogą być pewne dalsze modernizacje tego projektu. W każdym przypadku to trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Może być ustalona jakaś wartość wstępu na stadion z tym, że ta wartość następnie jest korygowana po tym jak jest obliczona dokładna, albo mniej dokładna ilość ludzi na stadionie. Może to pójść do góry albo w dół. Innego pomysłu na razie nie mam.1541016.jpg Tutaj nie ma żadnych kryzysów ani nieoczekiwanych trzęsień ziemi jak w kapitaliźmie. Produkujemy jedzenie i produkujemy miejsca do spania. Opiekujemy się ludźmi, bo wszyscy są nam potrzebni. Nie wszyscy będą w Europie. 38a06c1f00000578-3799056-image-a-233_1474408610474.jpgNiektórzy będą potrzebni w Afryce i pojadą tam, gdzie będą bardziej potrzebni. Wszystkiego będzie dużo, bo będą nowe wynalazki, które zastąpią pracę ludzi. Ludzie nie położą się i nie będą pili piwa, tylko będą robili ciągle coś nowego, bo potrzeby ludzi, to nie jest to, co teraz widzimy. Kapitalizm zaspokoił potrzeby zwierząt i nie ma potrzeb. Jest kryzys.

Potężny kryzys, gdzie miliony ludzi na ulicy umiera w Afryce i w ….. Europie. Makabryczne piekło. Holendrzy nie wiedzą dlaczego zrobili tak dużo rowerów i wyganiają Turków jako winnych. Polacy spalili miliony żydów w polskich obozach śmierci.

Arabowie z tego wszystkiego zakrywają twarze swoim kobietom ale one się nie dają. Odkrywają się trochę i patrzą na to wszystko tymi wielkimi oczami z makijażem. Ktoś normalny może się przestraszyć jak na to popatrzy i otworzy też te oczy szeroko bez makijażu.angelinajolielapremieremrmrssmithymnlubnlz1il.jpg.jpeg Jak ja zobaczyłem na zdjęciu moją pierwszą żonę to sam się przestraszyłem że ona taka jest wystraszona. Nagle przestała się uśmiechać. Stoję na przystanku w Warszawie.

Podchodzi kobieta ze łzami w oczasch i opowiada o swojej córce, która jeździła na rowerze w Holandii, aż ją przejechał samochód. Młoda dziewczyna. Co ja mam z tymi durniami w Holandii zrobić.

Pomogą Sewerynowi na Syberii do czasu aż coś do tych ogolonych na łyso, tatuowanych narkotycznie łbów dotrze. Obliczanie wartości pracy inaczej jak jest teraz. Teraz niewolnik ma pracować osiem godzin. Co on zrobi tego nikt nie ocenia dokładnie.

Niewolnik ma wszystkiego dosyć. To jest to uczucie, które ma zwierzę. Praca jest nic nie warta. Masz pracować a po pracy masz odreagować. Pełno barów. Pełno kobiet zniszczonych przez kapitalizm na ulicy. Pełno gejów. Choroba wszędzie. A szwedzi z tego wszystkiego chcą też znaleźć rozwiązanie.

To samo, co ja znalazłem przed nimi. Chcą śpiewać po polsku. ABBA śpiewała po angielsku. Chcą potem dawać nagrody Nobla. Dlaczego ABBA nie dostała nagrody Nobla. Amerykę chcieli odkryć przed Kolumbem. Ale nikt nie wierzy. imageNie ma dowodów. Ja nie potrzebnie walczę z tym systemem, bo on sam już się rozlatuje ale to co po nim będzie to będzie jeszcze więcej biednych ludzi. Tak mi powiedział. Ważne, że nie będzie więcej durniów z czipami.

Ważne jest, że durnie nie będą spali na ulicach. Zajmiemy się wszystkim. Niektórymi zajmie się Seweryn na Syberii. Innych weźmie do roboty Wielki Książę Raju Adam. schwarzenegger2Był już w Bostonie i mu się nie podobało. Tam w USA podoba się tylko Arnoldowi ale my to zmienimy. My to totalnie zmienimy. Jak tylko wejdę na tron, do zarządzania światem w Leningradzie wtedy w USA będzie Ivanka na tronie. ivanka-trump-stole-the-show-at-the-gop-convention-on-its-final-night-here-are-12-things-you-might-not-know-about-herWe Francjii Aleksandra. W Brazylii Tomasz. Pan Tomasz z Brazylii. Chyba była jakaś książka taka. W Afryce będzie mój czarny kolega. Kongo Brazaville. Też ta boska litera B jak Burgas. 1f87843To musi wszystko zadziałać niedługo. Nad tym już panuje Bóg. I nad tym ja już zaczynam panować.

Advertisements