Sport, książki, film i inne fikcje dla niewolników. Praca sprowadzona do poziomu czegoś niechcianego przez człowieka. Praca sprowadzona do czynności niewolniczej. ​

Praca, która niszczy to, coś najbardziej dla człowieka ważnego. angelina-jolie-angelina-jolie-221976_1280_1024.jpgPraca, która niszczy w kapitaliźmię tę potrzebę kreacji, z którą człowiek się rodzi. Praca, która przekształca człowieka w zwierzę. Praca, która jest produktem demokracji.

Demokracja jest produktem Grecji. Grecy wymyślili coś fikcyjnego. To coś fikcyjnego ma zastąpić tę zakodowaną w człowieku potrzebę kreacji. Człowiek się rodzi z tą potrzebą i to potem jest przez ten zbrodniczy system transformowane w coś innego. Angelina_Jolie_at_the_launch_of_the_UK_initiative_on_preventing_sexual_violence_in_conflict,_29_May_2012_(cropped)Grecy wymyślili fikcję. Ta fikcja ma zrekompensować potrzebę wykonywania przez człowieka czynności, która daje możliwość kreacji czegoś nowego i w ten sposób dodawania nowych rzeczy do biblioteki. Dodawanie nowych rzeczy do tego Ogrodu Boga, w którym człowiek żyje. angelina-jolie-unbroken.jpgTo ma być Raj a nie piekło, które jest. Religia, która jest i która zatwierdza obecny stan i mówi człowiekowi, że musi być tą kompletnie zdeformowaną istotą jest nieporozumieniem. Papież jest nieporozumieniem. Ja mówiłem, że trzeba zmienić papieża a Donald jeździ do niego z żoną. Po co?

Melania jest zmuszona zakrywac głowę, jak polska baba z polskiej wsi, która się nie myje i tak idzie do tego polskiego kościoła dla zwierząt. Melania chyba nie widziała spotkania Angeliny z dostojnikem kościoła w Anglii….. bez biustonosza. z21516581Q,Justin-Welby-i-Angelina-JoliePraca, która ma być kreacją i ma być pokazem dla innych ludzi, bo ludzie to grupa a nie pojedyncze jednostki. To ma być rodzina ludzka. To nie mają być jednostki uciekające od innych i zamykające się w klatkach. Ludzie to nie zwierzęta. Ludzie to są te istoty, które mają latać na inne planety. angelina-jolie-in-evening-dress-and-pearls.jpgTa potrzeba czynności i kreacji czegoś na Ziemi, ten tkwiący w człowieku potencjał, coś co nie może zostać uwolnione, coś podobnego do potrzeby kreacji nowego człowieka, coś podobnego do potrzeby, która łączy mężczyznę z kobietą musiała być czymś zrekompensowana. angelina-jolie-long-hairstyle-915x1219.jpgSystem nie dawał człowiekowi możliwości realizacji tej potrzeby i Grecy wymyślili sport dla człowieka, który jest przekształcony w zwierzę ale, w którym ta potrzeba istnieje i nie została jeszcze zupełnie zniszczona przez system. Grecy wymyślili sport a Francuzi wymyślili film. Poza tym jest jeszcze książka, która daje człowiekowi marzenie senne.

Człowiekowi się wydaje, że jest gdzieś indziej, że jest kimś innym. W tym czasie, kiedy czyta książkę albo ogląda film zapomina na chwilę, że jest w piekle. I tak dalej ja mogę to wszystko wyjaśniać i mi to może zająć kilkaset stron. o-angelina-jolie-facebookddfc.jpgNie chodzi o to, żeby pokazywać to i dodawać różne nowe chore rzeczy dla człowieka, który choruje w tym systemie, przekształcony w coś nienaturalnego i przeciwnego go intencji Boga, który mu daje życie na Ziemi. angelina-jolie_4441086e-2659-11e7-929a-64902ca55664Małe dzieci patrzą na mnie i szukają pomocy. Musimy to wszystko przerwać. Koniec tego świata. Lenin coś próbował. Leningrad przywrócimy ja tam będę z Angeliną. Komuniści coś próbowali. Komuniści wiedzieli, że człowiek musi mieć pracę i taką jaką on chce.

Dlatego praca w komuniźmie była ale nie tak dużo jak będzie w KERKG. Komuniści nie rozumieli wszystkiego. Komuniści nie rozumieli tego, że w człowieku jest jeszcze inna potrzeba z tym związana. Człowiek coś robi i chce to coś robić coraz lepiej.Angelina-Jolie-prepare-son-retour-au-cinema Musi mieć taką możliwość doskonalenia tego co robi i doskonslenia siebie. Możliwość doskonalenia wszystkiego wokół siebie. Doskonalenia Ogrodu Boga na Ziemi. Człowiek szuka potwierdzenia przez innych, że to co robi jest potrzebne im na Ziemi. Człowiek coś robi dla innych. Piosenkarz śpiewa dla innych. Najpierw on śpiewa dla siebie ale potem szuka potwierdzenia u innych.

W rezultacie on coś kreuje dla innych. Człowiek chce mieć to potwierdzenie u innych. Człowiek chce być bardziej doskonały od innych. Roślina, która idzie do góry ponad innymi roślinami, w kierunku słońca. Potrzeba oświetlenia na tej scenie świata. Wspinanie się do góry. Klasy społeczne. Monarchia w nowym stylu. Monarchia, która daje możliwość doskonalenia siebie i tego co człowiek robi i w rezultacie możliwość wchodzenia wyżej. AngelinaJolie_FeaturedImage-e1487549414707Komuniści tego nie potrafili zrobić. Jeżeli to zrobimy, wtedy nie będzie potrzebne to, co jest dzisiaj nazywane sportem. To zostanie zastąpione przez nową formę tego, co dzisiaj nazywamy pracą ale to będzie tak różne od tej dzisiejszej formy, że powstanie nowa nazwa dla tej aktywności. angelina-jolie-cambogia_980x571To, co jest to jest obrzydliwa deformacja tego, czego człowiek szuka. Deformacja potrzeby tworzenia czegoś dla innych i potrzeby doskonalenia siebie i potwierdzenia przez innych. Ta nowa czynność, aktywność, zastąpi to, co jest sportem obecnie. Ta czynność bedzie pokazywana innym tak, jak obecnie i lepiej niż obecnie.

Tutaj będzie coś podobnego do tego, co nazywamy sportową rywalizacją. Ten dodatkowy pokaz dla widzów na stadionie. Potwierdzenie na stadionie. Marzenie senne zastąpi rzeczywistość. sans-titreKażdy będzie miał możliwość zagrania w nowej roli na stadionie. Możliwość wybrania takiej roli, jaką chce a nie, za którą dostanie więcej pieniędzy, bo film jest z dobrą obsadą aktorską i na pewno przyniesie dużo pieniędzy. Angelina.

Nie u boku Frankensteina na filmie ale u boku Boga. Angelina z Jezusem. Angelina z Antychrystem. To rzeczywistość. To nie film. To jest ten nowy świat. To nie jest świat fikcji dla niewolników. To nie jest świat, w którym następuje zastępowanie potrzeby ludzkiej czymś fikcyjnym.

Zastępowanie u mężczyzny potrzeby kobiety innym mężczyzną. Świat fikcji. Świat gejów. Potworne odkształcenie Ogrodu Boga na ziemi. Człowiek schodzi do poziomu świni. Mięso, którego Żydzi nie chcą jeść. Skąd oni to wiedzieli, co ja będę robił. Modlili się i prosili Boga. Doczekali się na koniec. Koniec świata.

Advertisements