Powiedzmy, że zaczynamy. Nie mam nic i jestem nikim. W takim układzie nic nie zrobię. Powiedzmy, że wychodzę na scenę ale nieśmiało. Coś tam jest w telewizji o tym, że ja chcę wprowadzić nową religię. Nowa sekta czy coś w tym rodzaju.

Nie ma szans. Dookoła są zwierzęta. Do nich to wszystko nie dociera. W ten sposób nie wyjdę. Demokracja mi nie pomoże. Nie ma szans.Nie ma szans poszukiwania drogi, jaką znalazł Hitler. Ja chcę wprowadzić monarchię i to musi być zaakceptowane przez tych, ktodzy coś mają i chcą mieć jeszcze więcej.

Klasy społeczne, które jakby hednoczą tych wszystkich ludzi na danym obszarze a potem na całym świecie. Majątek zgromadzony w jednej klasie nie jest wlasnością poszczególnych członków tej klasy ale mogą z tego korzystać. W chwili obecnej żeby można było z czegoś korzystać to trzeba to kupić na własność za pieniądze.

W nowym systemie masz do wykorzystania olbrzymią liczbę rzeczy i korzystasz z tego na zasadzie wypożyczania książek z biblioteki. Taki system już może być zaakceptowany. Możemy zrobić referendum i ja wygram. Jeżeli to wygram, to już jestem na samej górze i tym zarządzam.

Następna rzecz to otwarcie trzeba powiedzieć, że to jest właśnie koniec tego świata i dalsze informacje. ​Najważniejsze będzie to pierwsze. Wszyscy będą mieli więcej i bez dodagkowych pieniędzy. Wręcz odwrotnie.

Wszyscy oddają swoje majątki Bogu. Nic nie mają ale zaczyna się dla nich nowe życie. Życie w Raju. Ogród Boga. Dostęp do klasy społecznej. Można nie oddawać wszystkiego na początku. Można sobie coś zatrzymać ale w następnym etapie może być taka syyuacja, że ja tego nie wezmę, bo mi to już będzie niepotrzebne.

W ten sposób taki mądry kspitalista może znaleźć się w klasie biednych. To jest coś takiego jakby wszystko stracił. Musimy zrobić inwentaryzację wszystkiego, co dany człowiek ma a następnie wybrać z tego to, co się nadaje, co będzie przydatne dla innych ludzi albo przeprowadzić jeszcze inne analizy.

Biblioteka to jest Ogród Boga. Kapitalizm wyprodukował różne rzeczy niepotrzebne i to trzeba będzie oddzielić i na razie pozostawić w dżungli. Ale to są już detale. Praca dla wszystkich i ocena pracy dokładna. Wszystkie dane związane z oceną pracy trafiają do banku. System bankowy. Nie ma pieniędzy.

Człowiek idzie do biblioteki i bierze, co mu jest potrzebne. To może od razu wszystkich nie objąć. To połączeni majątków to nie jest to najważniejsze, co uruchomi KERKG. ​Monarchia to jest coś, co jest katalizatorem. Człowiek chce mieć szacunrk. Ten rodzaj szacunku jest znany z historii i to jest jeden chyba z najważniejszych katalizatorów.

Są różne królestwa ale to wszystko jest tylko przedłużeniem historii. Coś podobnego do zabytków, które oglądamy. Ja chcę to przywrócić. Coś jakbym przywracał umarłych. Ale tylko w ten sposób możemy uruchomić znowu szybki rozwój świata. Nowe technologie. Nowe maszyny i inne nowe rzeczy.

To pozwoki budować nie tylko budowle na Ziemi ale statki kosmiczne i budowle w kosmosie. Co będzie tutaj najsilniejszym katalizatorem. Tym katalizatorem będzie olfrzymia różnica majątkowa pomiędzy klasami. Chodzi mi tutaj o różnicę, która powstaje po połączeniu majątków ludzi. Powiedzmy, że mamy stu ludzi. Powiedzmy, że oni oddają do biblioteki po 10 euro.

Majątek, który jest do ich dyspozycji wynosi 1000 euro. W klasi nizszej jest również stu ludzi i oni dają do biblioteki po jeden euro. Ich majątek do dyspozycj jest sto euro. Różnica pomiędzy tymi dwoma działami w bibliotece jest 900 euro. Różnica pomiędzy tym co każdy z nich daje do biblioteki jest tylko dziewięć euro. Wystarczy dawać tylko 9 euro więcej, żeby znaleźć się w klasie wyzszej.

To jest ten katalizator, który spowoduje olbrzymie przyśpieszenie w produkcji i rozwój świata. Wydaje się, że bardzo łatwo przejść z klasy nizszej do wyzszej ale to tylko jest takie wrażeni, kiedy to porównamy z piniędzmi, które ludzie zarabiają obecnie siedząc po dziesięć godzin w pracy. Nie będzie to obliczane w ten sposób. Będą brane pod uwagę różne elementy. Również czas pracy może być brany pod uwagę. Im szybciej coś zrobiłeś tym wyzsza wartość teojej prsch.

My musimy się spieszyć. Mamy olbrzymie opóźnienie w rozwoju. Ludzie będą pracowali aktywni po cztery godziny.Pozostałe sześć godzin to różnego rodzaju treningi i regeneracja organizmu. Człowiek nie będzie dojeżdżał do pracy. Będą duże kompleksy z hotelami, miejscami pracy i wszystkimi potrzebnymi do życia obiektami. Zmiana miejsca pracy to zmiana tego kompleksu na inny. To będu bardzo duże kompleksy. Nie ma czegoś takiego obecnie. angelina-jolie-original-sin-13Wszędzie będą widoczne różnice klasowe. Wszystko będzie zróżnicowane i jedynie na stanowiskach pracy nie będzie różnic klasowych. Wszyscy pracują jednakowo tak jak kiedyś walczyli w bitwach. Tutaj się nie liczy tytuł klasowy ale liczą się umiejętności. Oczywiście, że te kto jest dyrektorem będzie również usytuowany w wysokiej klasie. W ten sposób praca uzyskuje w tym nowym systemie podobną pozycję, jaką miała kiedyś umiejętność walki na polu bitwy.

Walczymy wspólnie i zwiększamy majątek biblioteki. Robimy coś dla innych. Nie dla siebie, jak to jest w obecnym sydtemie. Ja pamiętam jak ktoś uczył kogoś po upadku systemu komunistyczneg. Ten ktoś mówił – zrób coś dla siebie. Chopin nie pisał utworów muzycznych dla siebie. angelina-jolie-garticle.jpgDla siebie to może coś robić tylko zwierzę i to jest właśnie widoczne w tym systemie, który mamy. Człowiek spadł do pozycji świni albo psa z różnymi jeszcze mutacjami. Zabytki to zwierzę ogląda. Wszędzie ja widzę chińczyków. Im się ten system dżungli podoba. To się skończy bo ten świat już wcześniej powinien umżeć. Trzeba było jeszcze Hitlera, żeby zrobić ten potworny pokaz Boga w tym piekle. 196.jpgPraca jak kiedyś bitwa. Całkowite przekształcenie wszystkiego. Ludzie są zebrani w jednym miejscu i śpią w tym miejscu. Jednocześnie powstsje system rodzinny. Wszyscy są blisko siebie. To nie są namioty. To są różne kompleksy treningowo…. i inne. Wszystko dla przygotowania do bitwy o nowe tereny. Tak dalej nie może być. Ta praca. To niewolnictwo. Te religie.

To wszystko jest tragicznym nieporozumieniem. Jeżelivto nie wystarcza, co ja tłumaczę, to może inaczej wytłumaczyć, tylko posłanie Boga podobny do Hitlera. Są różne ataki terrorystyczne ale zwierzętom to nie wystarcza.Trzeba wyjść z tej zwierzęcej formy człowieka. To jest ściśle związane z likwidacją własności prywatnej. Przejście do dystfmu biblioteki bez pięniędzy to jest to, co jest potrzebne. angelina-jolie-003-435Komuniści tego nie potrafili wymyśleć. Monarchia, która powoduje rozwój świata. Angelina się od dzieci nie uwolni. Tak jak moja babcia nie chciała nic innego. Mam nadzieję, że będzie miała czas dla mnie. My zrobimy jeszcze więcej dzieci i wszystkiego będzie dużo w tym nowym świecie. Kambodża i tatuaże. Będzie Europa i Rosja. Leningrad. Nie będzie czasu. Zresztą ja nie wiem. Może to jest dla niej bardzo ważne.

Advertisements