Złamał mi się ząb teraz przed chwilą. Jem za dużo cukierków w Lizbonie. Dodatkowe wyjasnienie. W Lizbonie. JS119563535-REUTERS-jolie-refugees-large_trans_NvBQzQNjv4BqZgEkZX3M936N5BQK4Va8RTgjU7QtstFrD21mzXAYo54Dzisiaj to zrozumiałem w nocy. Pisałem o tych róznych niespodziewanych śmierciach. To jest własnie to, co sie tutaj w piekle dzieje interesujacego. Człowiek otrzymuje jakby szansę. z21516580Q,Angelina-JolieTo dotyczy na przykład aktorów czy piosenkarzy. To dotyczy równiez innych ludzi albo jak ja to okreslam zwierzat w tym piekle. Oni dostają cos podobnego, co człowiek będzie miał w Raju. tumblr_n6ebohQ0Og1ri5qp0o1_r1_500Nagle człowiek staje się sławny. Człowiek to kontynuje jak to robil Michael Jackson. Jest coraz lepszy. Czuje sie w tym piekle jak w Raju. Piekło jest dla niego Rajem. On czuje się wybrańcem Boga w tym Raju. Angelina-jolie-skinny-10Radość i szczęście. Ale sa równiez pieniądze. Jest własnosć prywatna. To nie jest Raj. To jest piekło. To jest to jabłko, które wziął Adam. Ci ludzie czuja sie wybranymi przez Boga. Oni sobie to wszystko tłumaczą inaczej niz ja to tłumaczę. Oni uwazają, że są w Raju a inni są w piekle bo to jest normalne. Uwazają, że na Ziemi jest piekło i raj.

Ci ukarani przez Boga żyja obok nich ale to tych wybranych przez Boga nie interesuje. I nagle sie okazuje, ze umiera im dziecko. Angelina 1Nagle umiera żona na raka. Było dobrze i nagle cos się zmieniło. Co ja zrobiłem Bogu? Takie pytanie sobie zadają. Oni się pomylili. Wszyscy jestesmy zwierzetami, bo system zrobił z człowieka zwierzę. 146012182736Człowiek żyje w piekle i musi to wiedzieć. Człowiek, który jest zwierzeciem dostaje informację. Choroba Parkinsona albo jakaś smierć obok niego. Szczególnie wyraźnie to widać w USA. 5642fa20c361883e5b8b4575To widac wyraźnie, że te nieszczęścia, które spadają na ludzi nie są przypadkowe. Szczególnie dotyczą tych, którzy czuli sie jak w raju. Jest inna grupa, które sama sie eliminuje. 600Człowiek zaczyna brac narkotyki i umiera. Widac jakis konflikt pomiedzy tym, co normalnie funkcjonuje w Raju i tym co jest normalne w piekle. W piekle jest normalne to, co mowia w kosciele. W piekle musisz cierpiec. W piekle musisz umrzeć.

W piekle nie mozesz spiewać i tańczyć rock and rolla. Nie wiem czy to rozumiecie. Ale teraz wam powiem, ze my to wszystko zniszczymy.5f476739caefb063321208ee866717b2 Zniszczymy swiat zwierząt oparty wlasności prywatnej. Człowiek będzie pracował w ogrodzie Boga. Człowiek nie bedzie pracował dla siebie i dla pieniedzy. Człowiek będzie coś kreował.  quarto-trailer-malévola-wings-video-trailer-premiere-angelina-jolie-maleficent-sobre-pop-2014-capaWartość tego bedzie oceniana i człowiek będzie awansował w klasyfikacji społecznej.  Wszyscy, którzy dają określoną jednakowa wielkość produkcji są na tym samym poziomie w klasyfikacji społecznej. malevola-maleficent-6aPowiedzmy że ktoś produkuje samochód. Ten człowiek znajduje wsród innych, którzy produkują cos o tej samej wartości. Wszyscy razem tworza dla siebie jakis poziom zycia w Ogrodzie Boga. 3DB43AA700000578-0-image-a-46_1488149047569To są hotele, baseny, restauracje, sale zabaw…. samochody róznych marek i tak dalej. W ten sposób czlowiek, ktory produkuje samochód ma do dyspozycji ilosc samochodów równa ilosci ludzi w danej klasie społecznej.

To nie jest jego własność. On to wypożycza i oddaje, jezeli tego nie potrzebuje. Bierze inny samochód. To jest właśnie prawidłowe. Ludzie nie walczą między sobą. z21516585Q,Angelina-JolieWielka rodzina ale z klasami społecznymi. To jest prawidłowe i to jest Raj. Tutaj juz nie będzie tych rzeczy, które są w tej chwili obserwowane na scenie USA. 3u2ktkqTURBXy9jYjhjYTk0NDEzNTY1ZjFhNGY4NzdiMDgzNzU3MTJjOS5qcGVnkpUDAMz1zQlgzQVGkwXNAzLNAcwNie bedzie piekła. Nie bedzie chorób. Nie bedzie zwierząt. Koniec świata zwierząt. Nowy świat. Królestwo Boga na Ziemi. Raj.

Advertisements