Coraz lepiej myślę w Lizbonie ale wyjadę za trzy dni. W jaki sposób ta gra wojenna w tym piekle ma byc rozegrana? f8ad900770fc6080_MEGA9087_006Nawet to teraz wyjasnię Franciszkowi, bo on nie wie jak to zacząć. Ja teraz wystapie w roli trenera i selekcjonera tych piłkarzy. Oni to musza wygrac a tylko Bóg moze wiedziec jak trzeba atakować i strzelać bramki tym zwierzętom. Angelina-Jolie-Top-10-Celebrities-Who-Struggled-With-Mental-Illness-2017-1Nie wygramy tego meczu, jezeli nie zaczniemy grać. Kardynałowie musza się uspokoić. Franciszek musi zacząć i wtedy juz wygramy. Inaczej kardynałowie wyeliminuja Franciszka z gry. FGranciszek musi im strzelic bramkę samobójczą. Wykorzystamy te informacje negatywne, które są w internecie.wpid-angelina-jolie-dresses-2012-2016-2017-20 Co tam jest na temat Antychrysta. Wszystko, co najgorsze dla zwierzat. Antychryst niesie z sobą koniec ich swiata.

Koniec świata zwierząt. Ludzie nie rozumieją, ze są zwierzętami. Od razu nie wolno im mówić tego. Powoli. Stopniowo. Etapami. Najpierw trzeba ludziom powiedziec prawdę. Antychryst juz jest. Angelina-Jolie-First-Lecture-London-School-EconomicsDlaczego kościół ma to ukrywać. Ludzie się denerwują. Kościół powinien byc pierwszy w wyjaśniniu tego ludziom. Przeciez tego nie wyjaśnią ateiści. ja ich wszystkich wyślę na Syberię. To bedzie bardzo dużo zwierząt. Na Syberii będą potrzebni. Tutaj w Europie będą przeszkadzać.

Antychryst to jest coś strasznego. Niech tak będzie. Antychryst przybywa, żeby zniszczyc ten  świat. Kto go przysłał. Nie trzeba jeszcze mówić. Angelina-Jolie-Top-10-Celebrities-Who-Struggled-With-Mental-Illness-2017-1Trzeba powiedziec ludziom tylko tyle na poczatek. To ma byc tak zrobione jak dobry film z Angeliną. Wszystkim sie wydaje, że to jest zła postać w filmie a potem okazuje się, że ona jest bardzo dobra. -font-b-Angelina-b-font-font-b-Jolie-b-font-font-b-Dress-b-fontZwierzeta lubia takie rzeczy. Najpiuerw trzeba psa przestraszyc a potem go głaskać. W pierwszej fazie mówimu o antychry scie źle. Potem nastepuje druga faza. Antychryst żąda od papieza, żeby zwierzęta przestały jeść ciało Jezusa i pić krew Jezusa.File+File+Photos+Angelina+Jolie+filed+divorce+V16OAzSiJiAl Powiedziec wyraźnie tak jak ja to mówię w tej chwili – zwierzęta. Trzeba dać zwierzętom czas, żeby mogły zrozumieć kim są naprawdę. Niech piją wódkę w tych swoich klatkach dla zwierząt na wsiach pod Krakowem i w Europie w miastach i niech myślą o Antychryście. Potem dalej trzeba wyjaśniać.Angelina-Jolie-Unbroken-Movie-Premiere-Red-Carpet-Fashion-Ralph-Russo-Couture-Tom-Lorenzo-Site-TLO-6 Jezeli Franciszek nie zacznie tego otwarcie mówic w kościołach to zaczną to robic inni i wtedy kościół będzie w złej sytuacji. To powinien zaczać kościół wtedy kościół nic nie straci oprócz tej religi.

Bedzie inna religia ale ludzie kościoła kjatolickiego zostaną i nauczą się, co robić w tej nowej sytuacji. Kolejny etap to kolejne instrukcje Antychrysta dla Franciszka. Co się antychrystowi niepodoba. Mozna wykorzystac to, co ja pisze ale ostrożnie. angelina-jolie-london-14mar17-04Nie wolno dopuścić do paniki w kościele. Religia katolicka wykonała swoje zadanie w historii Polski i innych. Tylko husarie to trzeba przedstawiac inaczej niz to zrobił Jurek w Ogniem i Mieczem. Tutaj to powinno byc cos pięknego. To można zrobić z wykorzystaniem komputera. To ma byc atak i niszczenie wszystkiego z wielkim szumem. angelina-jolie-lecture-londonStrach i zniszczenie. A co Jurek zrobił. To co Andrzej w kanale. Jurek wrzucil Polske do kanału. Nie wiem czy my sie rozumiemy.  Tutaj nie chodzi o zniszczenie Polski. Polska ma być na pierwszym miejscu na swiecie. Stąd ma wyjść euforia i podziw dla Antychrysta, który ostatecznie okazuje się Jezusem przysłanym przez Boga na Ziemię dla wprowadzenia Raju na Ziemi.

To trzeba robic stopniowo. Inaczej mozna wszystko zniszczyć. Można zniszczyć projekt Boga. Wtedy Franciszek umrze w męczarniach ale większych od tych Jana Pawła. To wszystko musi wywołać miłość do Antychrysta.

UNHCR Special Envoy Angelina Jolie Speaks At Annual lecture of the Sergio Vieira De Mello Foundation

GENEVA, SWITZERLAND – MARCH 15: UNHCR Special Envoy Angelina Jolie speaks at the annual lecture of the Sergio Vieira De Mello Foundation held at the United Nations Office at Geneva on March 15, 2017 in Geneva, Switzerland. The Sergio Vieira de Mello Foundation is dedicated to promoting dialogue for the peaceful resolution of conflict. (Photo by Harold Cunningham/Getty Images)

Tak jak to ja w tej chwili przeżywam jak patrze na zdjęcia tej kobiety. Kto to jest. Anioł nie kobieta. Nie. To jest styl Jurka. On nie umie pokazać kobiety w tych swoich filmach i dlatego przegrywa. Trzeba tak pokazać kobietę, zeby się wszyscy w niej zakochali. Wtedy juz nie bedzie gejów. Ale to jest mozliwe w innym systemie. W tym systemie to jest niemozliwe. To jest piekło. Zwierzeta musza to zrozumieć. To muszą zrozumiec ateiści. Wszyscy nie zmieszczą się od razu do tego pociagu na Syberię. Zaczynamy od tego, że antychryst juz jest i chce rządzić światem ale jeszcze nie jest gotowy do ujawnienia. Ja nie wiem. Ja czuję się gotowy ale inni tak nie uważają. Nie wiem czy Franciszek naprawdę wierzy w Boga. Jan Paweł nie wierzył w Boga i za to był karany. Teraz juz uwierzył i żałuje.

 Jan Paweł wierzył tylko w narty i w to, że może mówić w dziesięciu językach. Ja tego nie słyszałem. Ja wiem, ze to jest bardzo trudne i dlatego ja nie wierzę. Kardynałowie się denerwują. Franciszek musi to zaczać, co ja mówie i w ten sposób zatrzymać kardynałów. angelina-jolie-kids-13mar17-09Franciszek to zacznei i wygra. Ja dałem Franciszkowi tytuł Księcia Kościoła Katolickiego. Królem jest Jezus. Królem jestem ja sam. Jeszcze bez aniołów. Ale pojadę i będę bliżej Londynu. To wszystko ma doprowadzic do zmian w kościele katolickim i w religi. Jedzenie ciała Jezusa i picie jego krwi robić juz po mszy świętej i tylko dla tych którzy muszą to dostać, bo inaczej nie mogą bez tego żyć. Ludożercy i wampiry.

Potem to zupełnie mozna wyeliminować. Spowiedź może zostać w formie rozmowy z księdzem. Trzeba poruszyć temat własnosci prywatnej. Pieniądze to jest własność prywatna również.  Trzeba powiedziec wyraźnie, czego chce antychryst. Antychryst chce zwrócic własność prywatną Bogu. _73191877_73190620Ten kto odda Bogu więcej otrzyma prawo do spacerowania w Ogrodzie Boga na wyzszym poziomie. Klasy społeczne. Wszyscy ludzie pracują i w ten sposób Ogród Boga sie rozwija. Rozwój świata.20090529_onceperfectface_250x375 Wszystko jest Boga. Kobiety, które sa aniołami należą do Boga na Ziemi. Jezeli ktoś nadaje takie imię to musi to wiedzieć.

Advertisements