Człowieczeństwo. To jest właśnie kierunek rozwoju sterowany przez Boga. To jest kierunek rozwoju, ktorym ja będę sterował. Zwierzeta nie chcą tego. 7f218e548ac2df420ce0a4351c554a3cZwierzeta nie rozumieją dlaqczego Hitler zniszczył wszystko dookoła a na koniec Niemcy. Kierunek rozwoju to jest człowieczeństwo. 37eccb6ee2cf24b59df03c04f799ad36Bliżej człowieczeństwa było to, co stworzył Lenin. Dlaczego to był system blizszy człowieczeństwu? Przede wszystkim dlatego, że nie było własnosci prywatnej i była praca dla wszystkich. Arrivals At The 58th Annual Golden Globes AwardsMozna dalej podawac zalety ale niestety były wady i komunizm upadł. Ludzie przestali pracować. Lenin juz tego nie widział. 55daa5965d7a54df7f8777449d72cab4Władysław Warnenczyk oddaje swoja armie na zniszczenie przez Turków. Islam był juz wtedy wyzszym systemem religijnym od katolicyzmu.

Syn Wladysława Krzysztof Kolumb wiezie do Ameryki system człowieczeństwa z Europy, który jest wyzszym systemem. 617To własnie w Polsce jest Zakon Krzyżacki. To własnie tutaj narodziły sie wielkie Niemcy. Dzierzyński to jest udział Polski w Komuniźmie. 1576-45To jest ten wkład Polski w rozwoj swiata. Celem tego rozwoju jest człowieczenstwo. Religia katolicka hamuje ten rozwoj i bedzie usunieta. Musi być usunieta. 2005Jan Paweł zupełnie tego nie rozumiał. Dlatego był mocno zraniony i koniec zycia mial cięzki z choroba Parkinsona. To jest kara za jego ciemnote umyslowa. 2010-angelina-jolie-567_0Chłopak ze wsi krakowskiej. Trudno sie dziwic, że nic nie rozumiał. Teraz jest w niebie i potwierdza to, co ja mówię.

Reklamował Polskę i to jest jego zasługa. Teraz zaczniemy zupełnie coś przeciwnego robić.   Islam jest systemem wyzszym ale on tez musi odejsć. 2017-Angelina-Jolie-4K-Wallpapers-2208x1242Polacy maja wkład w rozwoj swiata. Chodzi o rozwoj człowieczeństwa. Jan Paweł tego nie zrozumiał. Został ukarany i bardzo ciężko. 6825593-angelina-jolieKiedy to zwierzę będzie człowiekiem? Wtedy, kiedy przestanie walczyć. Kiedy to zwierzę przestanie walczyć? Zwierze przestanie walczyc wtedy, kiedy bedzie wszystkiego dużo. aktery-andzhelina_dzholi_angelina_jolie-devushki-kino-lyudi-10246Wszystkiego bedzie duzo wtedy, kiedy to bedziemy produkowali. Tutaj nie tylko chodzi o kobiety i produkcje ludzi.

Chodzi o tak nazywana w tej chwili pracę dla ludzi. Nawet tutaj zwierzeta musza walczyć i brać to, co jest. Amazing-Angelina-Jolie-Wallpaper-Zwierzeta szukają pracy jak szczury szukają jedzenia w śmietniku. Ten system to jest pieklo. W tym piekle jest smietnik. Wszystko jest pomieszane. Angelina Jolie 018Tutaj chodzi nie tylko o emigrację. To jest kapitalistyczne dno. Najwiekszy smietnik przedstawia USA. Europa jeszcze się broni ale jest najwyzszy czas, zebym ja wszedł na arenę Europy i świata.   www.hdnicewallpapers.comPracy będzie dużo. Ludzi będzie dużo ale pracy będzie co najmniej sto razy więcej niż ludzi. Komunizm nie potrafił tego zrobić. Ja to zrobię! Klasy społeczne.

Klasy produkcyjne. Wiecej produkujesz. Jestes w wyzszej klasie społecznej. Awans społeczny dla wszystkich. Angelina-JoliePretty Woman. Mozna i tak awansować ale wtedy trzeba pracowac również wiecej, żeby utrzymac dwie osoby w tej samej klasie. Monarchia. angelina-jolie-hot-wallpaper-HDNowa religia dla ludzi. Połączenie wszystkiego. Wielka armia stworzona dla rozwoju świata. Wielka rodzina ludzi. Koniec świata. High-Quality-Angelina-Jolie-Wallpapers-Hd-Koniec świata zwierząt. Nowy świat. KERKG. Jedna firma Boga – LBD. Sterowanie z jednego miejsca w Polsce. Warszawa.

Advertisements