Chełm to jest miasto Chrystusa w Polsce. Imię Chrystusa. To miasto oczyscimy od tych złych komunistów, którzy jak węże w ogrodzie Boga namawiali Adama do grzechu. i-am-kalki-the-golden-book-kalki-character-model-sheet-vimanika-comicsAdam słuchał ale oficjalnie nie wystapil przeciwko Bogu, który jest jego ojcem. Dlatego Adam jest Wielkim Księciem Raju.

Seweryn wystapił przeciw jego ojcu i dlatego będzie Wielkim Ksieciem Piekła. Zbuntowany Anioł, którego Bóg kocha ale go kieruje do Piekła. 7334372-3Wielki Książę Syberii Seweryn. SS. Jak ludzie Hitlera. On jest gotowy do tej waznej funkcji. Komuniści go przygotowali. Komunista Krajanowski, pulkownik policji zwolniony z policji juz do niej nie wróci. e516f6821e2f161693a92f46171d2ae8Jest teraz, po cieżkiej chorobie, w piekle, ale w tym równoległym swiecie. Bunt komunistów w Chełmie. Pojada na Syberię. Niezaleznie od tego czy byli wczesniej moimi kolegami. mid_41031Pojedzie człowiek który nie chcial mi dac uprawnień do Architektury. Złożyłem skargę do ministra w Warszawie. Komuniści dali mu inne stanowisko. Dyrektor biura komunista projektów zwolnił mnie z pracy.

On umarł na raka mózgu. Nowy dyrektor Sabaranski powiedział – On go zabił. Tak powiedział o mnie. Tak powiedzial o Bogu. z18349333Q,Scena-z-filmu--Krzyzacy-.jpgOn pojedzie i  pojadą inni moi koledzy komuniści. Pojedzie dyrektor szkoły. Katolik. Bez rasizmu. Niezależnie od wyglądu i wyznania. POL_Luczkowskiego_Square_in_Chełm_(6).jpgKomunista nie może byc kolegą Boga. Są oczywiscie wyjatki i ci ludzie otrzymaja tytuły szlacheckie.Ci ludzie nie należą do tej bandy komunistycznych psów, która poczuła się silna i nastepnie stanowiła trzon Solidarnosci. Te psy jadą na Syberie. Gmach_Dyrekcji_Kolei_w_Chełmie.JPGBez sadów. Te komunistyczne psy wyganiały żydow do Izraela w roku 1968. transferir-2Nie będe ich truł, jak to robił Hitler albo jak to robią z psami w Moldawii i Rumunii.   Komuniści, ludzie, którzy mi pomogli otrzymają inne nagrody.

Advertisements